HOTEL RELAX ****

 

Poloha

Komplex sa skladá z viacerých dvojposchodových budov a rozprestiera sa v peknej záhrade, v tichšej časti strediska, len niekoľko metrov od obchodného centra Kolymbie, do ktorého prejdete cez eukalyptovú alej. Kolymbia je pokojné stredisko, leží na polceste medzi mestami Rodos a Lindos, vo vzdialenostiasi 25 km. Do oboch miest sa dostanete miestnou autobusovou linkou.

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Príjemný hotelový komplex s rodinnou atmosférou prešiel rekonštrukciou, nachádza sa v ňom recepcia (trezor za poplatok) a spoločenské priestory, TV miestnosť, reštaurácia, snack bar, bazén so slnečnou terasou, tenisové kurty vo vedľajšom hoteli Mistral, biliard, internet (za poplatok). Ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zdarma. Večerné zábavné programy.

Ubytovanie

Moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (poschodová posteľ) majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, TV s hudobným kanálom, telefón, chladničku, balkón alebo terasu. Izby majú výhľad na bazén alebo záhradu. Klimatizované sú od 15.6. do 15.9.

Strava

All inclusive.

All inclusive

Raňajky (6.30-10.30), obedy (12.30-14.30) a večere (19.00- 21.00) formou bufetových stolov, vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10.30-23.15), popoludňajšia káva, čaj a koláče (15.00-18.00), zmrzlina pre deti 2-14 r. (15.00-18.00), grécky večer s typickými špecialitami, stolný tenis.

Pre deti

Postieľka, v jedálni stolička, bazén, detské ihrisko s preliezačkami

Pláž

V okolí hotela je niekoľko pláží, veľmi pekná piesočnato-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená iba 250 m. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok. Na pláži je možnosť vodných športov (za poplatok)- windsurfing, vodné lyže a mnohé ďalšie.


Náš partner

TERAZ LAST MINUTE!!