Baby plávanie Márie Koňarčíkovej

Klub baby plávania Márie Koňarčíkovej v Žiline sa špecializuje na "plávanie" detí od päť mesiacov do štyroch rokov a je lídrom v poskytovaní týchto služieb v Žilinskom kraji. Plávanie prebieha spolu s rodičmi za prítomnosti kvalifikovaného inštruktura, ktorý dbá na bezpečnosť detí.

Prečítajte si čo si o nás myslia naši zákazníci

Okrem denných kurzov v Žiline robíme 1x ročne aj dovolenkový pobyt pre rodičov s deťmi. V roku 2010 to bol pobyt v spolupráci s Hotelom Permon ****, tento rok to bude pobyt pri mori v spolupráci s CK Satur. Kvalita služieb a individuálny prístup je pre nás to najdôležitejšie, a preto spolupracujeme vždy len s tými najlepšími. Najdôležitejší pre nás je úsmev a radosť Vášho dieťatka a veríme, že keď sa nám to podarí, zažijete s nami nezabudnuteľné momenty...

Prečo sa venujeme práve baby plávaniu?

Tie krásne malé stvorenia sú také čisté a neskazené, ... Za dverami baby klubu sa zrazu ocitnete v ich detskom svete. Zaspomínate si na svoje detské časy,  na riekanky a pesničky, ktoré Vám spievali Vaše mamičky. Je to hra vo vodnom prostredí, ktorá upevňuje puto medzi matkou a dieťaťom alebo oteckami a ich ratolesťami.

Každé dieťa je ako dom, kde počas jeho prvého roku života budujete základy jeho osobnosti a do veku jeho troch rokov postupne pridávate hrubú stavbu a následne strechu. To, čo do vášho dieťaťa vložíte do troch rokov sa Vám mnohonásobne vráti v neskoršom veku. Tu nejde len o to, že dieťa získa cit pre vodu, oveľa dôležitejšie je vybudovanie si väzby s rodičom. Mojou prioritou je spokojnosť, úsmev a radosť Vášho dieťaťa. Najlepšie bude, keď to sami uvidíte a prídete sa pozrieť na niektorú z mojich hodín, rada Vás privítam.

Mgr. Mária Koňarčíková (konateľka a inštruktorka Žabák s.r.o.)


Náš partner

TERAZ LAST MINUTE!!